Produkty

Wszystkie produkty wykonane są z 100% wosku sojowego, naturalnych olejków eterycznych oraz dodatków. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

Podkategorie

 • Świeczki

  Świeczki sojowe wykonane z 100% wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych.

  Soja pozwala cieszyć się długotrwałym czasem wypalania, a zapach z olejków eterycznych rozprzestrzenia się nawet w czasie nie palenia świecy. Po wypaleniu szkło, tak samo jak pokrywkę, można wykorzystać ponownie lub zrecyklingować. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

 • Zawieszki zapachowe

  Zawieszki zapachowe wykonane z 100% wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych.

  Zawieszki zapachowe to idealny sposób na odświeżenie. Pięknie pachną, a zarazem wyglądają. Wpasują się w każde wnętrze, a zachwycający zapach będzie utrzymywać się przez długi czas. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

 • Woski zapachowe

  Woski zapachowe wykonana z 100% wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych.

  To małe cudo oczaruje każdego. Można je wykorzystać w różnoraki sposób. Pozostawić w jakimś kącie lub rozpuścić przy pomocy kominka zapachowego. Idealne do szafy, szuflady itp. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

 • Tealight

  Tealight wykonane z 100% wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych.

  Soja pozwala cieszyć się długotrwałym czasem wypalania, a zapach z olejków eterycznych rozprzestrzenia się nawet w czasie nie palenia. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

 • Boxy prezentowe

  Wszystkie produkty zawarte w zestawie wykonane są z 100% wosku sojowego, naturalnych olejków eterycznych oraz dodatków.

  Boxy prezentowe zawierają wszystko co potrzebne świeczkowemu maniakowi! To kompozycja różnych produktów w jednym pudełku. Idealne na prezent lub do własnego użytku. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

 • Pakiety

  Nie chcesz kupować tylko jednej rzeczy, a wolisz zaoszczędzić biorąc więcej? To idealne miejsce dla Ciebie!

  Kupując w pakiecie, otrzymujesz więcej za mniej! Różne warianty do wyboru.  Idealne na podarunek dla pracowników, gości, przyjaciół oraz na zakończenie szkoły, komunie, wesele itp. Daj się porwać w świat relaksu i pięknych zapachów, dzięki naszym produktom jest to możliwe. Wszystkie wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły i potrzeby naszych klientów. Produkty mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

 • Świąteczne

Aktywne filtry